+90 346 226 3450 info@sedirgrup.com

Firma Bilgisi

Anasyafa   Kurumsal  Firma Bilgisi

Sedir Grup

Sedir Grup 1999 yılından bu güne bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Hazır Yemek, Unlu Mamüller, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde üretim yapmaktadır.

Uzman kadroya sahip olan şirketimiz Hazır Yemek, Unlu Mamüller, Tarım ve Hayvancılık sektörlerinde tercih edilir bir firma haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Hazır yemek sektöründe; insana ve çevreye verdiği değer, müşteri memnuniyeti, üretim ve sunumda verimlilik, organizasyon mükemmeliyeti, üstdüzey kaliteli ürün ve bu ürünlerin tedarik edildiği firma kalitesinde şehrimiz ve ülkemizde örnek teşkil eden bir şirket olmaktadır.

Misyonumuz

Hazır yemek sektöründe; en yüksek kalitede üretim ve sunum yaparak "İş Sağlığı ve Güvenliği" prosedürlerine duyarlı, çevre standartlarına ve yüksek iş ahlakı prensiplerine göre çalışmak, şehrimizin ve proje yürüttüğümüz şehirlerin çıkarlarını gözeterek başarılı ve verimli hizmet sunumu ile sektöre gereken vasıflı işgücünün yetişmesine katkı sağlamaktır.

Sedir Grup kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yemek sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Sedir Grup :
Hazır Yemek, Unlu Mamüller, Tarım ve Hayvancılık alanlarında hizmet vermektedir.

Firmanın değişmez prensipleri: hizmetin dahası, lezzetli yemekler, kaliteli ürün tedariği ve kusursuz hizmettir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sedir Grup gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


Hizmetlerimiz

Hazır Yemek Hizmetlerimiz;

  • Taşımalı Yemek Hizmeti
  • Yerinde Yemek Üretim Hizmeti
  • Toplu Yemek Organizasyonları

Unlu Mamüller

  • Ekmek ve Ekmek ürünleri

Tarım ve Hayvancılık

  • Büyükbaş Hayvancılık
  • Küçükbaş Hayvancılık
  • Tarım Ürünleri